cert1

Uczymy się dla Was!

Wiemy, że problemy psów i kotów nie dotyczą tylko sfery fizycznej. Często spotykamy się z zaburzeniami emocji, z zaburzeniami behawioralnymi. Żeby lepiej zrozumieć te problemy i przede wszystkim żeby móc Państwu i Waszym podopiecznym w nich pomóc doktor Magdalena Głowacka uczestniczyła przez ostatni rok w kursie Coape nadającym kwalifikacje behawiorysty zwierząt.

 

COAPE Polska jest akredytowanym odziałem Centre of Applied Pet Ethology, największej na Wyspach Brytyjskich organizacji kształcącej behawiorystów zwierzęcych ( http://coape.pl ).

 

Dzięki temu kursowi doktor Głowacka należy do Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów Coape (http://behawioryscicoape.pl ) i jest do Państwa dyspozycji także w zakresie behawioru psów i kotów. Można korzystać z jej wiedzy umawiając się na indywidualną konsultację, w sprawach poważnych kłopotów, z tymi drobniejszymi postaramy się uporać na rutynowych wizytach w przychodni. Od teraz możecie też Państwo skorzystać z nowej zakładki na naszej stronie – behawioryzm – gdzie sukcesywnie pojawiać się będą porady z tej dziedziny.