Potrzebna pomoc

Rzadko decydujemy się na umieszczenie apeli, jak poniższy na naszej stronie. Tym razem jednak sprawa jest poważna i dosyć pilna. Może ktoś będzie w stanie pomóc suczce Tinie…

W wyniku nieszczęśliwego wypadku swojej pani, 10-letnia suczka Tina poszukuje nowej kochającej rodziny.

Piesek swoim pogodnym usposobieniem rozweseli każdy dom. Jak na damę przystało jest bardzo grzeczna, zawsze się słucha, nigdy nie załatwia się w domu i sypia w swoim psim koszyku. Uwielbia spędzać czas z ludźmi ale i bez problemu potrafi zająć się sobą. Jej największym zamiłowaniem jest zabawa z dziećmi. Nigdy nie była agresywna a swym wesołym charakterem przypomina szczeniaczka. Jak na mieszańca przystało jest niesamowicie inteligentna – oczywiście zna kilka sztuczek J.

Tina jest bardzo zadbanym pieskiem i nigdy nie chorowała. W młodości miała wypadek – została potrącona przez samochód. Szczęśliwie udało się ją uratować, lecz od tamtego czasu kuleje na jedną nogę gdy za dużo pobiega, nie widzi również na lewe oko. Nie sprawia jej to jednak najmniejszych problemów ani bólu i nie wymaga żadnego leczenia. Wszystkie wymagane szczepienia są aktualne.

Dodatkowe informacje: zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem 603 508 101. Piesek może być dowieziony do każdego miejsca w Polsce.